PROČ STĚHOVAT S NÁMI ?

Jsme rodinná firma s milým a poctivým přístupem ke stěhovací službě, kterou vykonáváme kvalitně a spolehlivě, dle Vašeho přání a časových možností. Víme, že čas je nejdůležitější a nejdražší součástí našich životů.

Potřebujete rychlé a kvalitní stěhování a k tomu ještě za dobrou cenu? Zajistíme Vám stěhování nejen v Praze a jejím blízkém okolí, ale i po České republice a Evropské Unii. S námi prožijete stěhování bez stresu a bez starostí. Jsme spolehlivé, kvalitní a zodpovědné stěhování.

Naši pracovníci jsou profesionálové na svém místě. Ve stěhování pracují již několik let. Nemáme žádné skryté poplatky, co Vás překvapí. Jsme i obchodníci a domluvíme se s Vámi také na pevné ceně.

Zkuste stěhování s námi a uvidíte, že budete spokojeni jako spousta našich stálých zákazníků. Pojištěni jsme na částku 5 milionů Kč pro případ poškození Vašeho majetku při stěhování, veškeré manipulaci včetně stěhovacího prostoru, tak i při přepravě.

Naším nejdůležitějším cílem a zároveň odměnou je spokojený zákazník a toho docílíme jedině poctivě odvedenou prací za dobrou cenu.