STĚHOVÁNÍ DOMŮ

Přestěhování rodinného domu je s naší firmou snadné a rychlé. Naši zaměstnanci jsou profesionálové a vše pečlivě zabalí, přepraví a vyloží. Stěhování se týká také sklepů, půd, garáží přilehlých k domu.  Na stěhování rodinných domů využíváme i systémů, které Vám ušetří čas a tím zároveň i Vaše peníze.

1 / Zajistit si dopředu prohlídku technika nebo poslat fotogalerii předmětů, které se budou stěhovat.

2 / Přijede k Vám technik a spolu proberete jakým způsobem a kdy bude probíhat stěhování. Technik Vám poradí jak nejlépe stěhování provést, abyste byli spokojeni, neboť Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá. S technikem si zároveň domluvíte i služby, které budete potřebovat. Nezapomeňte technikovi říct o případné garáži, nebo sklepu, nebo půdě.

3 / Přivezeme Vám stěhovací krabice, pokud budete potřebovat.

4 / Na základě prohlídky Vám bude nabídnuta cena stěhování – sazební nebo smluvní pevná. Pevná cena je včetně všech služeb a obalového materiálu.

5 / Ve smluvený den stěhování přijedou naši pracovníci s vozidlem. Dle předem daných pokynů od technika začnou balit, nakládat předměty stěhování na vozidlo takovým způsobem, aby se na něj vešlo, co nejvíce věcí.

6 / Po nakládce se bezpečně jede na místo vykládky.

7 / Vše se z vozidla vyloží na Vámi určené místo. Předměty pracovníci dají tam, kam si určíte.

8 / V případě, že budete dohodnuti s technikem i na vybalení, tak budou věci vybaleny a obalový materiál bude odvezen na likvidaci.

 

Tipy na stěhování.

TIP! Stěhovací krabice nepřetěžujte, aby pracovník mohl krabic vzít více a aby krabice vydrželi přenos.