Stěhování domů

Přestěhování rodinného domu je s naší firmou snadné a rychlé. Naši zaměstnanci jsou školení profesionálové. Vše pečlivě zabalí, přepraví, vyloží a zkontrolují. Stěhování se týká také neobyvatelných částí domu, jakožto sklepů, půd a garáží. Na stěhování rodinných domů využíváme vytvořených systémů vycházejících ze zkušeností, které Vám ušetří námahu, čas a hlavně Vaše finance.

 

Jak bude stěhování probíhat? Pojďme se na to podívat:

1) Zajistit si dopředu prohlídku technika nebo poslat fotogalerii předmětů a prostor, jež jsou určeny ke stěhování.

2) Bude Vám přidělen technik, se kterým proberete všechna kritéria během Vašeho stěhování. Na základě jeho prohlídky, Vám poradí, jak nejlépe a nejefektivněji stěhování provést. Vaše spokojenost je na prvním místě, tudíž se vše přizpůsobuje Vašim požadavkům. S technikem si taktéž domluvíte naše zbylé služby, kterých chcete využít. Nezapomeňte technikovi říct o případné garáži, nebo sklepu, nebo půdě.

3) Na základě prohlídky Vám bude nabídnuta cena stěhování – sazební nebo smluvní pevná. Pevná cena je včetně všech služeb a obalového materiálu.

4) Pro co nejrychlejší přestěhování, lze využít našich úložných boxů.

5) Ve smluvený den stěhování přijedou naši pracovníci se stěhovacím vozidlem. Dle předem daných pokynů od technika začnou balit. Následně naloží zabalené předměty na vozidlo.

6) Po nakládce se bezpečně jede na místo vykládky.

7) Vše se z vozidla vyloží na Vámi určené místo.

8) V případě, že budete dohodnuti s technikem i na vybalení, odvezeme obalový materiál na likvidaci.

 

Tipy na stěhování:

TIP! Krabice ukládejte do přiměřené váhy, můžeme pak stěhovat více věcí najednou.

    Rychlý kontakt