Stěhování

Stěhujete se do jiného bytu?

Nedělejte si obavy. S naší službou lze prožít stěhování rychle a bezstarostně. Vše pečlivě zabalíme do bezpečnostních obalů, bezpečně uložíme do vozidla, následně pak nastěhujeme do nových prostor a na Vámi určené místo.

Cílem našeho týmu odborníků, je zjednodušit Vaše přestěhování, s prioritou ochrany Vašeho majetku a to bez ohledu na jeho rozměry či váhu. Postupy při stěhování, jež praktikujeme, jsou prověřeny letitou zkušeností a spokojeností i těch nejnáročnějších zákazníků.

 

1) Bezstarostně, z pohodlí domova:

Na základě prohlídky Vašeho starého bytu, jež máme po Praze zcela zdarma, Vám připravíme pevnou cenu. Ta zahrnuje naše služby ušité přesně dle Vašich požadavků (demontáž, balení, montáž, likvidace na sběrný dvůr a spousta dalších služeb), následně pak i bezpečnostní obalové materiály.
Pokud nemáte dostatek času, lze Vám cenu stěhování připravit na základě dodaného seznamu nábytku a věcí nebo fotografiemi jednotlivých kusů a prostor. To vše pak jednoduše zaslat emailem.

 

2) Priorita ochrany majetku:

Každý kus separátně zabalíme do obalového materiálu. Naše vozová flotila je přizpůsobena a určena pouze k účelu stěhování, tudíž je vybavena bezpečnostními prvky pro maximální ochranu majetku. Náš tým je proškolen k pečlivému ukládání do nákladového prostoru a zabránění tak pohybu nákladu při převozu.

 

3) Bezpečný převoz do nových prostor:

Převoz Vašeho majetku je jednou z nejdůležitějších částí při stěhování. K Vaší zakázce přidělíme dostatečně velký vůz, který nejvíce vyhovuje rozměrům Vašeho majetku. Naši řidiči disponují dlouholetými zkušenostmi s přepravou objemnějšího nákladu. Jsou pravidelně školeni na bezpečnou a plynulou jízdu s příslušnými stěhovacími vozy. Především však dbají na bezpečnost a ohleduplnost k materiálům, z něhož jsou Vaše předměty vyrobeny.

 

4) Zabydlení nového domova:

Převezený nábytek se pečlivě vyloží a kontroluje, zdali nedošlo k poškození obalového materiálu. Při stěhování se vše řádně ukládá na Vámi určené místo. Poté proběhne kontrola Vašich přestěhovaných věcí ještě jednou. Následně pak pokračujeme dále dle objednaných služeb.

 

Nejdůležitější tipy:

1) Pokud se Vám podaří zajistit parkovací místo, může se výrazně zkrátit doba nakládky.
2) Čím kratší dráha donášky, tím se zvýrazňuje rychlost při stěhování.
3) Krabice ukládejte do přiměřené váhy, můžeme pak stěhovat více věcí najednou.

    Rychlý kontakt